533 099 673 - Wypożyczalnia dla dorosłych
537 932 935 - Danuta Wielgosz - Dyrektor Biblioteki
  • Facebook Biblioteka Radzijów
  • BIP Biblioteka Radzijów
12.122017

Odbyło się rozstrzygnięcie XVII EDYCJI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

pt. " WOLNOŚĆ NA ZAKRĘCIE - 13 GRUDNIA 1981r. "

Organizatorzy:  STOWARZYSZENIE FORUM SAMORZĄDOWE

W RADZIEJOWIE,

MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA im. FRANCISZKA BECIŃSKIEGO W RADZIEJOWIE.

 

 Protokół
z obrad Komisji oceniającej nadesłane prace na XVII Edycję Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Wolność na zakręcie 13 grudnia 1981 roku”
zorganizowanego przez Stowarzyszenie Forum Samorządowe w Radziejowie oraz Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną im. Francisdzka Becińskiego w Radziejowie



Na konkurs wpłynęło 241 prac plastycznych we wszystkich kategoriach wiekowych.

 

  W dniu 08. 12. 2017 r. komisja w składzie: przewodniczący –Wojciech Benedykciński; członkowie: Danuta Wielgosz, Witold Gadzinowski, Liliana Ciesielska-Małecka, oceniła i wybrała na wystawę pokonkursową prace, które uwzględniały spełnienie przez uczestników konkursu warunki zawarte w regulaminie konkursowym. Jury wybrało i nagrodziło najlepsze prace według kryterii:

 


 - zgodność z tematem,
- kreatywność twórcza, (poszukiwanie nowych form prezentacji tematu już odległego dla młodego pokolenia)
- walory plastyczne,
- samodzielność wykonania,
- estetyka wykonania.
Komisja przyznała nagrody następującym uczniom w poszczególnych kategoriach wiekowych:


7 lat
Wyróżnienie
 ELIASZ WOJCIECHOWSKI
LAT 7 
PS W PŁOWCACH
Opiekun plastyczny: Elżbieta Lampowska

JULIA ANDRZEJEWSKA
LAT 7 
PS W PŁOWCACH
Opiekun plastyczny: Elżbieta Lampowska

10 lat
I miejsca 
BARTEK POLASZEK
LAT 10
PSP W RADZIEJOWIE
Opiekun plastyczny: Beata Drybs

II miejsca
PRZEMYSŁAW LEWIŃSKI 
LAT 10
PSP W KRZYWOSĄDZY
Opiekun plastyczny: Sławomira Chałajda

ŁUCJA GALCZAK
LAT 10
PSP W RADZIEJOWIE
Opiekun plastyczny: Beata Drybs

III miejsca 
MARCEL KUŹBA
LAT 10
PSP W KRZYWOSĄDZY
Opiekun plastyczny: Sławomira Chałajda

WYRÓŻNIENIA
WIKTOR SOBUCKI
LAT 10 
PS W PŁOWCACH
Opiekun plastyczny: Urszula Fer

EMILIA MAŁECKA
LAT 10
PSP W KRZYWOSĄDZY
Opiekun plastyczny: Sławomira Chałajda

RAMONA MATUSIAK
LAT 10
PSP W RADZIEJOWIE
Opiekun plastyczny: Beata Drybs

WERONIKA KALICKA
LAT 10
PSP W RADZIEJOWIE
Opiekun plastyczny: Beata Drybs

NATALIA KOLASIŃSKA
LAT 10
PSP W PIOTRKOWIE KUJ.
Opiekun plastyczny: Anita Włodarska

MARTA TOMASZEWSKA
LAT 10
PSP W RADZIEJOWIE
Opiekun plastyczny: Beata Drybs

11 lat
I miejsca
OLIWIA DERUCKA
LAT 11
PSP W PIOTRKOWIE KUJ.
Opiekun plastyczny: Anita Włodarska
II miejsca 
SERGIUSZ LEWANDOWSKI
LAT 11
PSP W DĘBOŁĘCE
Opiekun plastyczny: Monika Pietrzykowska

WIKTOR BORCZYŃSKI
LAT 11
PSP W RADZIEJOWIE
Opiekun plastyczny: Beata Drybs

EMILIA MĄDROWSKA
LAT 11 
PS W PŁOWCACH
Opiekun plastyczny: Urszula Fer
III miejsca
MATEUSZ CIEŚLA
LAT 11
PSP W PIOTRKOWIE KUJ.
Opiekun plastyczny: Anita Włodarska
WYRÓŻNIENIA
MALWINA ROSZAK
LAT 11 
PS W PŁOWCACH
Opiekun plastyczny: Urszula Fer

NATALIA BĄCZEK
LAT 11
SP W OSIĘCINACH
Opiekun plastyczny: Małgorzata Hejman

NATALIA DĄBROWSKA
LAT 11
PSP W DĘBOŁĘCE
Opiekun plastyczny: Monika Pietrzykowska


MICHAŁ BASSA
LAT 11
PSP W RADZIEJOWIE
Opiekun plastyczny: Beata Drybs
12 lat
I miejsca
NIKOLA JANKOWSKA
LAT 12
SP W OSIĘCINACH
Opiekun plastyczny: Małgorzata Hejman
II miejsca
JULITA FORNALEWICZ
LAT 12
PSP W RADZIEJOWIE
Opiekun plastyczny: Beata Drybs

NATALIA WŁODARSKA
LAT 12
PSP W PIOTRKOWIE KUJ.
Opiekun plastyczny: Anita Włodarska
III miejsca 
ALICJA KRYSIAK 
LAT 12
PSP W DĘBOŁĘCE
Opiekun plastyczny: Monika Pietrzykowska

ZUZANNA POKROPIWNA
LAT 12
PSP W RADZIEJOWIE
Opiekun plastyczny: Beata Drybs

WYRÓŻNIENIA
KINGA CHRZANOWSKA
LAT 12
SP W OSIĘCINACH
Opiekun plastyczny: Małgorzata Hejman

JAGODA KRZYMIŃSKA
LAT 12
PSP W RADZIEJOWIE
Opiekun plastyczny: Beata Drybs

DENIS BŁACHOWICZ
LAT 12
SP W OSIĘCINACH
Opiekun plastyczny: Małgorzata Hejman

MATEUSZ MATUSIAK
LAT 12
SP W OSIĘCINACH
Opiekun plastyczny: Małgorzata Hejman
13 lat
I miejsca
PATRYK SZPADZIŃSKI
LAT13
PSP W RADZIEJOWIE
Opiekun plastyczny: Beata Drybs

II miejsca
KONRAD FER
LAT 13
PS W PŁOWCACH
Opiekun plastyczny: Urszula Fer

NATALIA WYPSZEWSKA 
LAT 13
SP W OSIĘCINACH
Opiekun plastyczny: Małgorzata Hejman
III miejsca 
MATEUSZ STAWICKI
LAT 13
SP W OSIĘCINACH
Opiekun plastyczny: Małgorzata Hejman

ZUZANNA ZAPIEC
 LAT 13
SP W OSIĘCINACH
Opiekun plastyczny: Małgorzata Hejman

DOBROSŁAWA PAWŁOWSKA
LAT 13
PSP W PIOTRKOWIE KUJ
Opiekun plastyczny: Anita Włodarska

WYRÓŻNIENIA
MARTA BORCZYŃSKA
LAT 13
PSP W RADZIEJOWIE
Opiekun plastyczny: Beata Drybs

MICHAŁ TOMASZEWSKI 
LAT 13
PSP W RADZIEJOWIE
Opiekun plastyczny: Beata Drybs




ZUZANNA AUGUSTYNIAK
LAT 13
PSP W RADZIEJOWIE
Opiekun plastyczny: Beata Drybs

MIŁOSZ KUBICKI
LAT 13
PG W RADZIEJOWIE
Opiekun plastyczny: Beata Drybs

ANNA KLAMECKA
LAT 13
PG Towarzystwa Salezjańskiego
w Aleksandrowie Kuj.
Opiekun plastyczny: Barbara Witkowska

IGOR ZAKRZEWSKI
LAT 13
SP W OSIĘCINACH
Opiekun plastyczny: Małgorzata Hejman

PAULINA MIERZEJEWSKA
LAT 13
SP W OSIĘCINACH
Opiekun plastyczny: Małgorzata Hejman

ZUZANNA DANIELEWSKA
LAT 13
SP W OSIĘCINACH
Opiekun plastyczny: Małgorzata Hejman

14 lat
I miejsca
ALEKSANDRA RYSZEWSKA 
LAT 14
PG W OSIĘCINACH
Opiekun plastyczny: Małgorzata Hejman
II miejsca
OSKAR SZYNKIEWICZ
LAT 14
PG Towarzystwa Salezjańskiego
w Aleksandrowie Kuj.
Opiekun plastyczny: Barbara Witkowska




DAMIAN CHMIELEWSKI
LAT 14
PG Towarzystwa Salezjańskiego
w Aleksandrowie Kuj.
Opiekun plastyczny: Barbara Witkowska
III miejsca 
FILIP MAŁECKI
LAT 14
PG nr 1 w Aleksandrowie kuj.
Opiekun plastyczny: Barbara Witkowska

MARTA MADAJCZYK 
LAT 14
PG Towarzystwa Salezjańskiego
w Aleksandrowie Kuj.
Opiekun plastyczny: Barbara Witkowska

LENA PRUSZKOWSKA
LAT 14
PG Towarzystwa Salezjańskiego
w Aleksandrowie Kuj.
Opiekun plastyczny: Barbara Witkowska

WYRÓŻNIENIA 
IGOR SZPOLEROWSKI 
LAT 14 
PG W RADZIEJOWIE
Opiekun plastyczny: Beata Drybs

MAŁGORZATA KACPRZAK 
LAT 14 
PG W RADZIEJOWIE
Opiekun plastyczny: Beata Drybs

WIKTORIA WIRGINIA PAWLAK
LAT 14
PG nr 1 w Aleksandrowie kuj.
Opiekun plastyczny: Barbara Witkowska
MARIA DYDUCH
LAT 14
PG W OSIĘCINACH
Opiekun plastyczny: Małgorzata Hejman



ALICJA BANASIAK 
LAT 14
PG Towarzystwa Salezjańskiego
w Aleksandrowie Kuj.
Opiekun plastyczny: Barbara Witkowska

15 lat

I miejsca
JULIA GOŁĘBIEWSKA
LAT 15
PG W OSIĘCINACH
Opiekun plastyczny: Małgorzata Hejman

ANNA JAWORSKA 
LAT 15
PG W OSIĘCINACH
Opiekun plastyczny: Małgorzata Hejman

II miejsca
PAWEŁ SZTOLTMAN
LAT 15
PG Towarzystwa Salezjańskiego
w Aleksandrowie Kuj.
Opiekun plastyczny: Barbara Witkowska

PAULINA STOLARSKA
LAT 15
PG W SKIBINIE
Opiekun plastyczny: Urszula Fer

III miejsca 
MATEUSZ RZEPECKI
LAT 15
PG nr 1 w Aleksandrowie kuj.
Opiekun plastyczny: Barbara Witkowska

WIKTORIA PIOTROWSKA
LAT 15
PG W OSIĘCINACH
Opiekun plastyczny: Małgorzata Hejman



WYRÓŻNIENIA
WIKTORIA SOBUCKA
LAT 15
PG W SKIBINIE
Opiekun plastyczny: Urszula Fer

NATALIA ROMANOWSKA 
LAT 15 
PG Towarzystwa Salezjańskiego
w Aleksandrowie Kuj.
Opiekun plastyczny: Barbara Witkowska

EWA IZYDORCZYK 
LAT 15
PG Towarzystwa Salezjańskiego
w Aleksandrowie Kuj.
Opiekun plastyczny: Barbara Witkowska

17 lat i więcej
I miejsca
PATRYCJA RADZIMSKA
LAT 17
LO ZSRCKU W PRZEMYSTCE
Opiekun plastyczny: Jolanta Kuszyk-Kowalska

II miejsca
DAWID STOŻKA 
LAT 20
ZSZ W KCYNII
Opiekun plastyczny: Jacek Maćkowski

III miejsca     
KARINA GRABOWSKA
LAT 17 
LO ZSRCKU W PRZEMYSTCE
Opiekun plastyczny: Jolanta Kuszyk-Kowalska



Wyżej wymienionym uczestnikom - XVII Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt.„Wolność na zakręcie 13 grudnia 1981roku” nagrody zostały zasponsorowane przez organizatora konkursu, czyli Forum Samorządowe w Radziejowie, Starostwo Powiatowe w Radziejowie, 
Gminę Miasto Radziejów, Gminę Radziejów, Gminę Osięciny, Gminę Dobre, 
Bank Spółdzielczy w Radziejowie, Bank Spółdzielczy w Piotrkowie Kuj., 
właścicieli Firmy „Probio”, właściciela Gabinetu Stomatologicznego - Michał Wielgosz. 

Lokalizacja

Biblioteka