533 099 673 - Wypożyczalnia dla dorosłych
537 932 935 - Danuta Wielgosz - Dyrektor Biblioteki
  • Facebook Biblioteka Radzijów
  • BIP Biblioteka Radzijów
15.112016

Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu dla Osób Niepełnosprawnych

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
im. Franciszka Becińskiego w Radziejowie


  15 listopada 2016r. 


Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu
 dla Osób Niepełnosprawnych


 „BARWY JESIENI – Sztuka Osób Niepełnosprawnych”

 

 

                   PROTOKÓŁ                    
Komisji Powiatowego Konkursu 
„Sztuka Osób Niepełnosprawnych – Barwy Jesieni”



Do Powiatowego Konkursu „Sztuka Osób Niepełnosprawnych – Barwy Jesieni” zgłosiło się 65 uczestników, wykonano 60 prac plastycznych i 3 prace poetyckie.



Uczestnicy Konkursu to:


-  uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Radziejowie, 
- podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Kuj, 
- podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Radziejowie,
- Stowarzyszenie Wspierania Osób Niepełnosprawnych SUBICERE,
- uczniowie Zespołu Szkół i Placówek w Piotrkowie Kuj.
- uczennica Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie



Jury w składzie:


1.    Danuta Wielgosz
2.    Karolina Ćwikła
3.    Katarzyna Ciechalska
oceniło i nagrodziło następujące prace.
Wybrano 5 głównych miejsc i 14 wyróżnień.



I miejsce  - Błażej Balcerowski  - „Jesienny pocałunek”  DPS Piotrków Kuj.
Opiekun Aleksandra Zaborniak
I miejsce  - Marian Brochocki „Jesienny pocałunek” DPS Piotrków Kuj.
Opiekun  Bożena Danielewska
II miejsce – Bartosz Buczkowski, Grzegorz Michalak, Michał Kawczyński  SOSW Radziejów
Opiekun Paulina Kostecka
III miejsce – Rafał Chaberski, Gosia Bogucka     ŚDS Radziejów
Opiekun Zosia Kostańska
IV miejsce -  Stowarzyszenie Wspierania Osób Niepełnosprawnych  SUBICERE
1.    Łukasz Dobrowolski
2.    Renata Juchniewicz
3.    Krzysztof Kopczyński
4.    Renata Nawrocka
5.    Grzegorz Pawłowski
6.    Dariusz Wawrzyniak
7.    Barbara Wesołowska
8.    Katarzyna Włodarczyk
9.    Joanna Włodarska
Opiekunowie: Ewa Dąbek, Jadwiga Szyszkowska – Jankowska, Renata Włodarczyk
V miejsce  - Michał Tylkowski  SOSW Radziejów
Opiekun Danuta Urbańska


WYRÓŻNIENIA:


1.    Tamara Kardacz  „Magiczne drzewo”  ZSiP Radziejów, ZGUZ
Opiekun Elżbieta Czynszak
2.    Beata Sikorska „Jeżyk”     ZSiP Radziejów, ZGUZ
Opiekun  Elżbieta Czynszak
3.    Amelia Sylwestrzak  „Jesienny koszyk”
Opiekun Anita Włodarska     SP Piotrków Kuj.
4.    Klaudia Dominiak  „Jesienne kwiaty”   SOSW Radziejów
Opiekun Danuta Ozdowska
5.    Anna Joachimiak  - SOSW Radziejów
Opiekun Maria-Ola Malinowska
6.    Alina Sandomierska „Zajączek”
Opiekun Sylwia Woźnica   / ŚDS  Radziejów 
7.    Ela Czarnecka  „Kokoszka”
Opiekun Sylwia Woźnica / ŚDS Radziejów
8.    Dominik Smętek – SP  I d P
9.    Marek Lewiński „Jeżyk” 
Opiekun Maria-Ola Malinowska / SOSW Radziejów
10.     Pasturczak Kamil
 Lewandowski Daniel
 Kawczyński Daniel
Opiekun Małgorzata Dominiak
11.     Czajkowski Łukasz 
Opiekun Zenona Kaniewska
12.     Przemek Dominiak 
Opiekun Renata Kulpa



W kategorii poezja:


1.    Karolina Bruzda – wiersz pt. „Pani Jesień”
SP Piotrków Kuj.
Opiekun Elżbieta Sikorska

2.    Zuzanna Pokropiwna – wiersz pt. „Jesieni czas”
PSP Radziejów
Opiekun Grażyna Trzmielewska

Lokalizacja

Biblioteka