28.112013

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w ramach II Ogólnopolskich Dyskusji Literackich

28 listopada 2013r. o godz. 18.00 odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w ramach II Ogólnopolskich Dyskusji Literackich. Temat dyskusji to książka Haruki Murakamiego

" Bezbarwny Tsukuru Tazaki i lata jego pielgrzymstwa".

"Tsukuru ma 36 lat, jest kawalerem. Pochodzi z Nagoi ale mieszka w Tokio gdzie pracuje w firmie budującej dworce. Szesnaście lat temu miał czworo przyjaciół, którzy na drugim roku studiów nagle i nie wiadomo dlaczego zerwali z nim stosunki. Tsukuru bardzo ciężko to przeżył. Po latach za namową Sary postanawia dowiedzieć się co właściwie wtedy się stało. Odwiedza kolejno przyjaciół i próbuje odkryć tajemnice przeszłości".

Wszystkie spotkania klubów biorących udział w dyskusji odbyły się o tej samej porze.