22.102013

Przekazanie sprzętu komputerowego dla biblioteki i filii.

Zespół bibliotekarzy radziejowskiej biblioteki od października 2013r. do marca 2014r. bierze udział w cyklu szkoleń odbywających się w Toruniu

i Bydgoszczy pod patronatem Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach szerszej inicjatywy „ Global Libraries”  - Programu Rozwoju Bibliotek, do którego nasza biblioteka została zakwalifikowana  obok ośmiu bibliotek woj. Kujawsko-Pomorskiego.

Oprócz szkoleń Biblioteka otrzymała 2 komputery stacjonarne, urządzenie wielofunkcyjne i aparat fotograficzny do filii szpitalnej oraz laptop, urządzenie wielofunkcyjne, ekran , rzutnik i aparat fotograficzny dla biblioteki głównej. Sprzęt objęty jest 5-letnią gwarancją i 2-letnim serwisem.

Mamy nadzieję podczas szkoleń zdobyć umiejętności i doświadczenie pomocne w realizacji zadań kulturalnych i czytelniczych poszerzających ofertę biblioteki dla mieszkańców miasta i powiatu.

Przy odbiorze obecny był vicedyrektor szpitala Doktor Maciej Małecki.