533 099 673 - Wypożyczalnia dla dorosłych
537 932 935 - Danuta Wielgosz - Dyrektor Biblioteki
  • Facebook Biblioteka Radzijów
  • BIP Biblioteka Radzijów
18.112011

Sztuka Osób Niepełnosprawnych – „ BARWY JESIENI"

18.11.2011r. w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Franciszka Becińskiego odbyła się
uroczystość rozstrzygnięcia Powiatowego Konkursu

Sztuka Osób Niepełnosprawnych
– „ BARWY JESIENI"

 

 

Protokół III edycji  Powiatowego Konkursu

Sztuka Osób Niepełnosprawnych – „BARWY JESIENI”

 

Na konkurs wpłynęły 74 prace  (60 uczestników)

W konkursie wzięli udział wychowankowie placówek:

-  SOSW w Radziejowie,

- Środowiskowy Dom Samopomocy w Radziejowie,

- Dom Pomocy Społecznej w Piotrkowie Kuj.,

- Warsztaty Terapii Zajęciowej w Nowej Wsi,

- Stowarzyszenie „SUBICERE”

 

Jury w składzie:

1. Anna Famulska

2. Karolina Ćwikła

3. Dorota Świderska

przyznało nagrody i  wyróżnienia w II kategoriach: w kategorii dzieci i młodzieży oraz w kategorii dorosłych.

 

W kategorii dzieci i młodzieży przyznano:

I miejsce – Dominik Niżyński (za pracę –„Wiewiórka”)

II miejsce – Tomasz Drzewiecki (za pracę „Grzybki”)

III miejsce – Agnieszka Dominiak i Damian Dominiak (za Jesienne etui na komórkę)

IV miejsce – Justyna Zawiszewska ( za pracę „Listki na wodzie”)

V miejsce – Artur Kaniewski ( za kosz z owocami z masy solnej)

 

Wyróżnienia dla:

 - za ciekawy pomysł  praca zbiorowa (Adam Czyżewski, Urszula Kamińska, Artur Kaniewski, Mateusz Kucharski, Artur Świątkowski) -  drzewo z piernika

- Łukasz Bienias (kompozycja z liści)

- Justyna Wiśniewska (praca z plasteliny)

- Tomek Łuczak    (kompozycja z bibułki, wyklejanka)

- Martyna Jaromierska – (praca z nasion)

 

W kategorii dla dorosłych:

I miejsce – Krzysztof Skonieczny  - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Nowej Wsi („Elf”)

II miejsce –  Grzegorz  Urbański  - Środowiskowy Dom Samopomocy w Radziejowie („Dwie wiewiórki”)

III miejsce – Leszek Patocki – Dom Pomocy Społecznej w Piotrkowie Kuj. („Liście w ramce”

IV miejsce -  Joanna Włodarska i Barbara Wesołowska – Stowarzyszenie SUBICERE (malowane na szkle)

V miejsce – Teresa Budzińska – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Nowej Wsi

 

 

Wyróżnienia :

 - za technikę:

 Marek Bieganowski - ŚDS w Radziejowie (winogrona z filcu)

Iwona Rakowska – ŚDS w Radziejowie (krecik z wełny)

Małgorzata Kostrzak – WTZ w Nowej Wsi (liść zwijany)

- za pomysł –

Tadeusz Pietrzak  - ŚDS w Radziejowie („Grzybek”)

Antoni Antol –ŚDS w Radziejowie

Katarzyna Chojnacka  - SUBICERE – (JARZĘBINA)

Grzegorz Proń – WTZ w Nowej Wsi

WTZ w Nowej Wsi – za pracę bratki (praca zbiorowa- Teresa Budzińska,

Magda Suska, Anita Kutrysiak, Joanna Włodarska, Ryszard Maciejewski).

Lokalizacja

Biblioteka