Ppłk Antoni Iglewski ps. "PONAR", Cichociemny z Radziejowa. Zdjęcia z kolekcji Pana Szymona Szynkowskiego - (wszelkie prawa zastrzeżone).

Ppłk ANTONI IGLEWSKI, ps. „PONAR” - Cichociemny z Radziejowa.
    Ppłk ANTONI IGLEWSKI, ps. „PONAR” - Cichociemny z Radziejowa.
    Antoni Iglewski z żoną Marią , łączniczką AK ( z domu Ulatowska - radziejowianka ) w Grodnie.
    Kenkarta Antoniego Iglewskiego wystawiona na fikcyjne nazwisko Jerzy Śliwa.
    Antoni Iglewski " PONAR " wśród Partyzantów.
    Sierpień 1944r. Lasy Sancygniowskie - od prawej Gen. Bolesław Michał Nieczuja-Ostrowski „Tysiąc" d-ca 106 Dywizji Piechoty AK - raport składa „Ponar”.
    Dowództwo Samodzielnego Batalionu Partyzanckiego "Suszarnia"- w środku w skórzanej kurtce "Ponar”.
    „PONAR” i jego żołnierze.
    Partyzanci
    Partyzanci
    Partyzanci - chwila oddechu.
    Partyzanci - obserwacja terenu.
    Partyzanci - obserwacja terenu.
    Msza polowa.
    Partyzanci w czasie wolnym.
    Partyzanci w lasach Sancygniowskich.
    „Ponar” z dowódcami pododdziałów.
    Partyzanci - wymarsz na akcję.
    Pogrzeb poległego partyzanta.
    Obóz warowny Baonu Szturmowego dowodzonego przez "Ponara"- w lasach Sancygniowskich.
    „PONAR” (w płaszczu) i jego żołnierze.
    Szkocja – ośrodek szkoleniowy skoczków Cichociemnych Largo House pod Leven (hrabstwo Fife).
    Daleki Wschód ZSRR - Buzułuk. Od lewej Michał Rola - Żymierski, Stroński, płk. Józef Spychalski, Stanisłw Strumph - Wojtkiewicz, Antoni Iglewski.
    Pamiątki po Antonim Iglewskim " PONARZE" znajdujące się w Radziejowskiej Izbie Regionalnej.
    Odznaczenia Antoniego Iglewskiego.
    Odsłonięcie tablicy pamiątkowej w Miechowie 15.08.1999r. - poświęconej Ppłk Antoniemu Iglewskiemu ps. "PONAR"
    Odsłonięcie tablicy pamiątkowej w Radziejowie - Liceum Ogólnokształcące 1.IX.2010r.
    Grób Antoniego Iglewskiego "Ponara" na cmentarzu parafialnym w Radziejowie.
    Okładka ksiązki ze wspomnieniami Antoniego Iglewskiego PONARA. Książka dostępna do wypożyczenia w Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Franciszka Becińskiego w Radziejowie.